BAŁTYK - TEC 45
10-14 kwietnia 2014 roku

"Nie ma nigdzie takich dziesięciu jak ich pięciu" - powiedziała Magdalena Krasuska i nie sposób się inaczej wyrazić o tej rewelacyjnej grupie z którą miałem przyjemność zrealizować cykl nurkowań technicznych z zakresu programu TecRec.

Grupa bardzo dobrze przygotowana do zajęć w zapleczu bazy płetwonurkowej DIVING BALTIC sprawiła że ten wyczerpujący kondycyjnie program, mimo trudów dekompresji w zimnej wodzie przysporzył nam wszystkim wiele satysfakcji, a chłopków w moim mniemaniu przeniósł na wyższy poziom samodzielnego myślenia w wodzie oraz sprawnego planowania nurkowań technicznych na wymagającym akwenie.

GALERIA PONIŻEJ

Uczestnik programu Radosław Jurkowski:

"Nie było czasu na foty i bzdurki. To była ciężka i wytężona praca w zespole. Trening od 8.00 rano do 22.00. To nie był " kurs " . To było szkolenie pokazujące powagę nurkowania. Otworzyło w Nas nowe spojrzenie i całkowicie zmieniło w "Dorosłych płetwonurków technicznych".

A ja chłopaki dziękuje, ze przybyliście na szkolenie bardzo dobrze przygotowani, a półtora godzinne nurkowania dekompresyjne w wodzie o temperaturze 4st, bez systemów ogrzewania, realizowaliście z uśmiechem i głową na karku.

Na pewno z tego szkolenia na długo w mej pamięci zostaną owce i pręcik ;)

Maciej Jurasz
PADI Course Director ,
Tec Rec Trimix Trainer,